English Persian
صفحه اصلی > درباره ما > تاریخچه
weblog
Emagazin
hamy

هر لبخند چراغی در قلب ماست
در سال 1377 موسسه خیریه دکتر نراقی با هدف فراهم آوردن آینده روشن برای فرزندان این مرزو بوم فعالیت خود را آغاز نمود، اولین مرکز خود را با نام مدرسه ربابه طاهباز در سال 1377 افتتاح کردکه مامنی امن و ابتدای راهی برای پیشرفت کودکان بی بضاعت باشد، در خاطرمان باشد که صرفاً با ساختن یک ساختمان نمی توان سوی امیدی از این فرزندان داشت، پس ما بر آن شدیم که پس از افتتاح به فعالیت ها جهت بخشیده و حمایت کرده تا به سرانجام زیبایی دست یابیم در سالهای 1384 و 1385این مدرسه گسترش یافت، در سال 1378 مرکز آموزشی تربیتی دکتر مصطفی نراقی در محوطه موسسه خیریه کهریزک، 1382 هنرستان فنی و حرفه ای دکتر مصطفی نراقی در کرج افتتاح گردید.

این فرزندان زلالند و شفاف
ما هم سعی کردیم همه چیز برای فردای روشن فراهم باشد. تغذیه را برعهده گرفتیم، بیماران را درمان، برای مادران فردا جهیزیه و برای متفکران آینده بورسیه تحصیلی فراهم آوردیم.

افتخار ما کمک به موسسات خیریه :
بهنام دهش پور، کهریزک، حمایت از کودکان سرطانی محک، جمعیت امام علی(ع)، فتح المبین، مرکز معلولین ذهنی و جسمی بچه های آسمان، سرپرستی ایتام و امور خیریه کرج، حضرت فاطه زهرا (س)، زنجیره امید، نیکوکاری رعد، بنیاد کودک

وقتی که یک لبخند زیباست، چرا با هم نخندیم
از سال 1391 هجری شمسی بر آن شدیم که با شما باشیم بر همین اساس امکانی فراهم آوردیم که شماهم بتوانید فرزند خوانده داشته باشید. همکاری با شما قوت قلب ماست.